auttakaa cluessa uus kysymys!

minne pitää mennä ku mun clues lukee:often sought out by scholars of histories past, find me where words of wisdom speak volumes. pitääkö mun tehä jotain?
4177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mene runepoliin siellä on kaikki cluen kysymyksiin vastaukset, rekisteröidyt vaan sinne ja nauti palveluista.

Äänestä
  • ei kauheest auttanu koska siel lukee että mee puhumaan jollekkin digsiten examinerille no mikä niistä?? voisko joku kertoo?

    Äänestä

  • dxfhg4567 kirjoitti:

    ei kauheest auttanu koska siel lukee että mee puhumaan jollekkin digsiten examinerille no mikä niistä?? voisko joku kertoo?

    Eipä tuolla Varrockin itäaidan takasessa mutakuopassa taida kovin monta olla, klikkaat muutaman kerran niin löytyy.

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Eipä tuolla Varrockin itäaidan takasessa mutakuopassa taida kovin monta olla, klikkaat muutaman kerran niin löytyy.

    mikä hiton mutakuoppa voisitko vähän tarkentaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nfgjhdshuj55 kirjoitti:

minne pitää mennä ku mun clues lukee:often sought out by scholars of histories past, find me where words of wisdom speak volumes. pitääkö mun tehä jotain?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu