Liverpoolin latinoilla ei kestä hermot

Jumalauta kun tuo Benizez ei laittanut ajoissa pois tuota penikka-Mazerraanoa. Sai punaisen, ku keskittyi vain suunsoittoon ja siihen meni Liverpoolin peli.

Rupee vituttaan tuo samojen Manun, Arsenalin ja Chelsea jyrääminen tuolla...helvetin ykstoikkoista jo 20 vuotta...perskelen perskele!
1383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Toisaalta ManU:n latinot ratkaisivat matsin. Eikä nykyiset "brittijoukkueet" olisi ollenkaan tuolla tasolla ilman ulkomaalaisia. Arsenaalia ei edes nykymuodossaan olisi!

Tosin ne jengit, jotka joutuvat enimmäkseen pärjäämään (rahapulan takia) brittipelaajilla ja muutamalla kesymmän luokan ulkomaalaisella, eivät tule koskaan haastamaan 3-4 isoa mestaruustaistossa. Ovat kuin eri sarjasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Folio Mulder kirjoitti:

Jumalauta kun tuo Benizez ei laittanut ajoissa pois tuota penikka-Mazerraanoa. Sai punaisen, ku keskittyi vain suunsoittoon ja siihen meni Liverpoolin peli.

Rupee vituttaan tuo samojen Manun, Arsenalin ja Chelsea jyrääminen tuolla...helvetin ykstoikkoista jo 20 vuotta...perskelen perskele!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu