Liverpoolin latinoilla ei kestä hermot

Folio Mulder

Jumalauta kun tuo Benizez ei laittanut ajoissa pois tuota penikka-Mazerraanoa. Sai punaisen, ku keskittyi vain suunsoittoon ja siihen meni Liverpoolin peli.

Rupee vituttaan tuo samojen Manun, Arsenalin ja Chelsea jyrääminen tuolla...helvetin ykstoikkoista jo 20 vuotta...perskelen perskele!

1

348

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Valioliiga epätasainen

      Toisaalta ManU:n latinot ratkaisivat matsin. Eikä nykyiset "brittijoukkueet" olisi ollenkaan tuolla tasolla ilman ulkomaalaisia. Arsenaalia ei edes nykymuodossaan olisi!

      Tosin ne jengit, jotka joutuvat enimmäkseen pärjäämään (rahapulan takia) brittipelaajilla ja muutamalla kesymmän luokan ulkomaalaisella, eivät tule koskaan haastamaan 3-4 isoa mestaruustaistossa. Ovat kuin eri sarjasta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      144
      6028
    2. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      158
      3142
    3. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      434
      3109
    4. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      26
      2384
    5. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      56
      2251
    6. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      76
      2063
    7. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      16
      1949
    8. Kerro kaivattusi etunimi

      Naisille
      Ikävä
      79
      1603
    9. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      14
      1214
    10. Kun ei numeroa

      niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍
      Ikävä
      13
      1191
    Aihe