kalatar

juttelimme kerran kirkkokahvilassa,sen jälkeen sinua ei ole näkynyt,missä olet
3367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Enpä oo nyt varma,oonko etsimäsi henkilö,et muista mistäpäin suomea kalattaresi on?Lisää vinkkiä...

Äänestä
  • hei.en muista varmasti mut jostain savosta tai hesasta,ikä varmaan 40-55,tykkäs kaikenlaisesta kalastuksesta,oletko hän?

    Äänestä

  • kalatar kirjoitti:

    hei.en muista varmasti mut jostain savosta tai hesasta,ikä varmaan 40-55,tykkäs kaikenlaisesta kalastuksesta,oletko hän?

    Moikka,tuntomerkeistä päätellen minä se lienen,oon itäsuomesta ja kalastan ympäri vuoden.Laitatko jotain vinkkii ittestäsi,ja missä voitas jutella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


etsin kalatarta kirjoitti:

juttelimme kerran kirkkokahvilassa,sen jälkeen sinua ei ole näkynyt,missä olet

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu