tikitys ääni läppäris

Läppäristä on alkanut kuulua jännä tikitys ääni kun se esim. lataa jotain sivua tai tiedostoa. Ennen läppäri oli aika hiljainen, mutta nyt on tullu jännä ääni, se ei ole älyttömän kova, mutta sen kumminkin erottaa selvästi, mistä tämä johtuu? läppäri on alle vuoden vanha
3228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

..käyt lääkärissä!

Äänestä

Siellä on pommi!!!

Äänestä
  • ...koneesi kiintolevy pitää sitä tikutusta. Jos koneesi on alle vuoden, on siinä takuu voimassa, vie kone tarkastettevaksi myyjäliikkeeseen tai sitten maksua vastaan toiseen tietokoneliikkeeseen. Mistä saat ainakin puolueettoman lausunnon kiintolevyn ehjyydestä.

    Kokeileppas laittaa windowsin levyneheytys päälle ja kuuntele sitten tikuttaako.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


strange 81 kirjoitti:

Läppäristä on alkanut kuulua jännä tikitys ääni kun se esim. lataa jotain sivua tai tiedostoa. Ennen läppäri oli aika hiljainen, mutta nyt on tullu jännä ääni, se ei ole älyttömän kova, mutta sen kumminkin erottaa selvästi, mistä tämä johtuu? läppäri on alle vuoden vanha

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu