Päiviä Kuplagurut!
Kuka tietää hyviä Kuplaan erikoistuneita korjaamoja pk-seudulla/-lähistöllä, joilta onnistuis Kuplan etuakselin vaihto?
Itsellä loppuu työkalut kesken.
Kiitos jo etukäteen.
Kuplakorjaamo
7
3643
Vastaukset
- Jussi
Otappa yhteyttä esim. tällaiseen volkkarimieheen:
Mikko Heikkilä, Töölöntorinkatu 6 a 16, 00260 HELSINKI Puh: 0400 201 825 - Jussi
Esim. Mikko Heikkilä, Töölöntorinkatu 6 a 16, 00260 HELSINKI Puh: 0400 201 825 osaa varmasti neuvoa.
- 1303S-74
Täältä:
http://www.kuplapaja.com/- volkkaristi
Lähipiirissä on kokemuksia kuplapajasta ja jäänyt erittäin huolimaton kuva firman töistä. myöskään kaikki lupaukset eivät pidä paikkaansa.
- aivan totta
volkkaristi kirjoitti:
Lähipiirissä on kokemuksia kuplapajasta ja jäänyt erittäin huolimaton kuva firman töistä. myöskään kaikki lupaukset eivät pidä paikkaansa.
kuplapaja erittäin huolimaton, osakaupasta en tiedä miten sujuu, mutta MISSÄÄN NIMESSÄ ei kannata teettää huoltotöitä kuplapajassa!
aivan totta kirjoitti:
kuplapaja erittäin huolimaton, osakaupasta en tiedä miten sujuu, mutta MISSÄÄN NIMESSÄ ei kannata teettää huoltotöitä kuplapajassa!
15 vuotta kuplapajan kanssa asioinut ja aina on saanut sitä mitä on tilannut.Ralli,kiihdytys ja siviiliautoihin osat ja palvelut toimineet ainakin minulla hyvin. Olen kuullut kyllä kun on tehty koneremontti(runkomoottori) kuplapajalla ja sitten itse asennettu ja ei toimi niin paskan myivät? Apulaitteet kaasutin,virta ym renaavat ja sitten haukutaan, shellin paarissa.Osakauppa on toiminut myös, kun tietää mitä haluaa,joskus joku osa on ollut toimituksessa pidempään mutta kyse on ollut erikoisosista ja kaukaa suomesta,osan saa toki viikossakin mutta se maksaa.
- Anonyymi
volkkaristi kirjoitti:
Lähipiirissä on kokemuksia kuplapajasta ja jäänyt erittäin huolimaton kuva firman töistä. myöskään kaikki lupaukset eivät pidä paikkaansa.
Kuplapaja maine "hyvänä" korjaajan saatikka "rehellisenä" on kyllä aivan täyttä paskaa! Kierrä kaukaa tämä pulju, jos haluat autollesi hyviä osia tai korjausta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eroa Orpo! Orpo eroa!
Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa552537Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!
Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava631682SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa
Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän71640Naiset ei halua kilttejä miehiä
Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,2631525Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti
Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --81508Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat
Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue251198Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä
Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.241041Kiinteistökauppoja
Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan411012RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI
Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä4041002Menettämisestä
Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?78954