Päiviä Kuplagurut!
Kuka tietää hyviä Kuplaan erikoistuneita korjaamoja pk-seudulla/-lähistöllä, joilta onnistuis Kuplan etuakselin vaihto?
Itsellä loppuu työkalut kesken.
Kiitos jo etukäteen.
Kuplakorjaamo
7
3379
Vastaukset
- Jussi
Otappa yhteyttä esim. tällaiseen volkkarimieheen:
Mikko Heikkilä, Töölöntorinkatu 6 a 16, 00260 HELSINKI Puh: 0400 201 825 - Jussi
Esim. Mikko Heikkilä, Töölöntorinkatu 6 a 16, 00260 HELSINKI Puh: 0400 201 825 osaa varmasti neuvoa.
- 1303S-74
Täältä:
http://www.kuplapaja.com/- volkkaristi
Lähipiirissä on kokemuksia kuplapajasta ja jäänyt erittäin huolimaton kuva firman töistä. myöskään kaikki lupaukset eivät pidä paikkaansa.
- aivan totta
volkkaristi kirjoitti:
Lähipiirissä on kokemuksia kuplapajasta ja jäänyt erittäin huolimaton kuva firman töistä. myöskään kaikki lupaukset eivät pidä paikkaansa.
kuplapaja erittäin huolimaton, osakaupasta en tiedä miten sujuu, mutta MISSÄÄN NIMESSÄ ei kannata teettää huoltotöitä kuplapajassa!
aivan totta kirjoitti:
kuplapaja erittäin huolimaton, osakaupasta en tiedä miten sujuu, mutta MISSÄÄN NIMESSÄ ei kannata teettää huoltotöitä kuplapajassa!
15 vuotta kuplapajan kanssa asioinut ja aina on saanut sitä mitä on tilannut.Ralli,kiihdytys ja siviiliautoihin osat ja palvelut toimineet ainakin minulla hyvin. Olen kuullut kyllä kun on tehty koneremontti(runkomoottori) kuplapajalla ja sitten itse asennettu ja ei toimi niin paskan myivät? Apulaitteet kaasutin,virta ym renaavat ja sitten haukutaan, shellin paarissa.Osakauppa on toiminut myös, kun tietää mitä haluaa,joskus joku osa on ollut toimituksessa pidempään mutta kyse on ollut erikoisosista ja kaukaa suomesta,osan saa toki viikossakin mutta se maksaa.
- Anonyymi
volkkaristi kirjoitti:
Lähipiirissä on kokemuksia kuplapajasta ja jäänyt erittäin huolimaton kuva firman töistä. myöskään kaikki lupaukset eivät pidä paikkaansa.
Kuplapaja maine "hyvänä" korjaajan saatikka "rehellisenä" on kyllä aivan täyttä paskaa! Kierrä kaukaa tämä pulju, jos haluat autollesi hyviä osia tai korjausta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2494514Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1232949Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit412712Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?761695Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1051532Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn161421- 511261
- 891185
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2031054- 471025