Listaus

Laittakaapa ensikommentit ensimmäisestä sadasta ajokilometristä tälle keväälle.

Tiistaille lupasivat 10 tänne etelään, joten silloin savu erkanee meitsin kulkineesta...eikä o mikään 1.4 juttu....
5453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

irtoaa ensimmäiset (100-200) , se on sale
jos ilmat jatkuu kuis nyt näyttää, niin mikään ei estä kunhan tuo reitti tielle tosta sulaa

Äänestä

ensimmäiset n 60-70 km ja siitä n 2 viikkoa eteenpäin ja uudelleen sama lenkki.

Äänestä

jokainen ajaa waikka talwella jos haluaa :=)
wiime kesä noin 500km olix paha?
tänä kesänä en tiedä paljon :=)
"mitään munat jäässä meininkiä"

Äänestä
  • ...jos suojaat etuvarustuksen vaikka polyeteenivaahtolevyllä, jonka leikkaat muotoon ja puet sisä- ja ulkohousujen väliin. Kuplamuoviakin voi käyttää paremman puutteessa. Fiscacell käy myös. Eli sellainen pehmeä taipuisa eriste, joka ei ime kosteutta (kosteat tai märät varusteet eristävät lämpöä vain viidenneksen alkuperäisestä ) ja joka on tuulenpitävä. Sic!

    Äänestä

on tullu ajettua semmoset 500 km.Lähinnä helmikuussa.Kylläpä oli lystiä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


virallinen listaaja kirjoitti:

Laittakaapa ensikommentit ensimmäisestä sadasta ajokilometristä tälle keväälle.

Tiistaille lupasivat 10 tänne etelään, joten silloin savu erkanee meitsin kulkineesta...eikä o mikään 1.4 juttu....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu