jeejee

Jee jee

lukio alkaa ja saa taas nähdä onnellisia pareja kun on itse sinkkuna, voisiko asiat olla paremmin enää...ja yritä siinä sit lukee ylioppilaaksi kun vituttaa!

5

251

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Aikuinen

      Älä nyt viitsi toisten kuherteluista V......ua.

      Vaik oletkin nyt sinkku, et sitä ole aina. Jos annat sen v-kirjaimellisen ilmeen pilata ilmeesi, joudut odottamaan kivaa kaveria paljon pidempään.
      Nauti toisten onnesta, luot myös positiivisemman kuvan itsestäsi ja näin..................myös se toinen sukupuoli uskaltaa lähestyä sinua.

      Ja siks toisekseen, sullakin tulee parempi fiilis.

      Muuta nyreä ilme aurinkoisemmaksi. Eikös juu ?

      • Jee jee

        olen aikuinen siinä missä sinäkin ja en näytä vittuuntuneisuuttani ulospäin!


      • Aikuinen
        Jee jee kirjoitti:

        olen aikuinen siinä missä sinäkin ja en näytä vittuuntuneisuuttani ulospäin!

        Hei Jeejee

        Olen yli nelikymppinen. Tuskin niin aikuinen olet :-)


      • Jee jee
        Aikuinen kirjoitti:

        Hei Jeejee

        Olen yli nelikymppinen. Tuskin niin aikuinen olet :-)

        En ehkä niin aikuinen, mutta aikuinen kumminkin ja kokemattomampi kuin sinä. Ainakin näin uskoisin:)


      • Aikuinen
        Jee jee kirjoitti:

        En ehkä niin aikuinen, mutta aikuinen kumminkin ja kokemattomampi kuin sinä. Ainakin näin uskoisin:)

        Molemmat aikuisia. Toivottavasti et vielä yhtä kokenut kuin minä jotta Sinulla olisi kaikkea kivaa tulossa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      28
      2849
    2. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2641
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      26
      2353
    4. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      49
      1904
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      14
      1483
    6. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1463
    7. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      177
      1173
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      102
      1173
    9. En vain unohda

      Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.
      Ikävä
      71
      1015
    10. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      81
      958
    Aihe