Tässä on sellainen webhotelli jota OIKEASTI kannattaa "mainostaa". Meikäläisellä on pari domainia kyseisessä paikassa ja ei voi muutakuin todeta että kaikinpuolin on hyvin toiminut. Asiakaspalvelu on ystävällistä, asiantuntevaa ja nopea vastamaan. Hinta/laatusuhde on TODELLAKIN kohdallaan.
http://suncomet.com/
Suncomet
6
2350
Vastaukset
- verkkotunnuksi
Mitä verkkotunnuksia pidät tässä palvelussa? haluan vain tarkistaa sillä olen siirtämässä oman yritykseni sivuja uuteen webhotellipalveluun ja en aio luottaa pelkkiin yrittäjän omiin piilomainontakommentteihin.
- - voin suositella
Muutaman kuukauden kokemuksella voin suositella Suncometia; minulla on ns. asiakastili, jossa voin pitää useampaa domainia (domainit olen ottanut erikseen Joker.comista). Asiakaspalvelu vastaa meileihin nopeasti, palvelimen häiriöistä yritys tiedottaa avoimesti. Jos jokin yritys ei nettisivuillaan häiriöistä tiedota, ei tarkoita suinkaan sitä, etteikö niitä olisi.
Suncometin hinta-laatu -suhde on hyvä tällaiselle tavalliselle kuluttajalle: erilaisia tukia on runsaasti.
On hyvä, että ihmiset nettipalstoilla tiedottavat käyttämistään hyvistä webhotelleista, minä valitsin Suncometin netistä lukemieni asiakaspalautteiden perusteella, muuten tuskin olisin sitä löytänyt. Puskaradio on edelleen luotettavin tietolähde!
Asiakkaitteni sivuja olen vasta tekemässä (muutama salasanasuojattu kuvakansio on olemassa), omia sivujani en ole edes aloittanut, pelkkä etusivu on toistaiseksi korvaamassa oikeita sivuja. Tässä osoitteeni, jos haluat varmistua, ettei kyseessä ole piilomainos: http://www.stiiknafuulia.net/
- oma mainos?
vai löytyykö mainostajalta oikeita verkkotunnuksia, joita pidät tässä?
- vvholderhotellifuturon
kattokaa,.,. kirjoitti:
Lopettakaa toi omien firmojen mainostus.
puolueettomuus kunniaan.
Hauskaa kesää.
- afasfasfa
Onko muillakin Suncomet alhaalla tällä hetkellä? Itselläni ei lataa mitään sivuja...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578960IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116227Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661340Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61291- 1091101
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78949Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60857Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43768MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23676