Iloisen Kulkijan Leena on tosi syvältä. Ei mitään ammattitaitoa asiakkaita kohtaan. En ikinä astu jalallani kyseiseen baariin.Erittäin tympeä ämmä.Onko kukaan samaa mieltä?
tuohtunut
minä5
4696
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
asia on henkilökohtainen ongelma
Taisit olla niin etukumarassa että sulle tarjoilu
lopetettiin ja nyt kuvittelet kostavasi kun oikeen nimellä valitat. Kulkijan LEENA on hyvä
ja asiallinen työntekiä. Jaksaa hymyillä vaikka olis tehny pitkän työpäivän. Normaalit asakkaat on sitä mieltä ja meitä tyytyväisiä on paljon.
Jos on liian kännissä niin tarjoilu loppuu ja sillä hyvä. Työtään ne tarjoilijat tekee ja vaihda kuppilaa niin on yksi häirikkö vähemmän.
En ollut humalassa eikä kyllä hymyäkään näkynyt kasvoilla.En mene baariin vetämään kumaria.Asia ei liittynyt minuun millään lailla, seurasin vaan tilannetta vierestä ja olisin halunnut kysyä häneltä tiettyä asiaa johon hän kommentoi"että ole hiljaa". Aina ei tarvi baarissa olla turpa täys. Asiakaspalvelua tässä haen mikä ei ole kyseisellä ihmisellä kohdallaan.En ole ainoa joka on samaa mieltä!!!!
Sanat Kumara