Erilaisuuttakos ei hyväksytä?

Onko toistoa "HUOMENTA...

Miksi seriffi Kulkuri35. poisti kun huomenen tilalla sanottiin:
"Ellei murhe välillä kaivertaisi onkaloita sydämeeni,
kuinka siellä olisi tilaa iloille?"
Paljon väkeä oli paikalla suurin osa kopissa vaan...Onko tuossa jotain sopimatonta??Kulkuri35. haettiin paikalle!Mielestäni jos sanoo jotain loukkaavaa tai vonkuu jollain typerällä nikillä jatkuvasti on loukkaaavaa..
Pistää miettimään todella onko seriffin toiminta ihan kauniista ajatuksesta vaimentaa..

1

316

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • siiri

      jos toodellakin olet tullut väärin perustein ulosheitetyksi.
      Niistä chattikeskusteluista kyllä näkee jälkeenpäinkin mitä on juteltu siis suomi 24 ssä ja seriffin voi varmasti poistaa tai häneltä otta oikeudet pois jos ei osaa oikein niitä käyttää.
      Yleensä sefut on ihan asiallisia ja ovat oikein aina toimineet mutta voi siellä olla poikkeuksia tottakai mutta sinullakinon oikeudet

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      68
      4500
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      105
      3759
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      111
      3387
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      29
      1940
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1911
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      88
      1192
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      90
      939
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      125
      912
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      55
      905
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      817
    Aihe