Voisko sen Ylärakkolan porukka joskus vilkaista Kahilanniementietä..?
Tiedän että tämä ei ole oikea ilmoituskanava!
Kahilanniementie
3
622
Vastaukset
- vaolle...
olet sairas mene nyt heti alkuviikosta lääkäriin hyvä mies siten voit ehkä jotenkin pelastaa itsesi
- ylivoimaista
Päivystyspuhelimeen vastataan, mutta mitään ei tapahdu. Haluaisin itsekkin tietää mikä olisi heille oikea ilmoituskanava ? Kuka tietää kertokoon näin julkisesti. Tietysti sekään ei auta, koska he eivät tee mitään. Viimeinen konsti on mennä jaloistapohjin heidän toimistolle Ratakadulle, sinne Koskimiehen viereiselle tontille. On se ihmeellistä kuinka ihmisiä/asukkaita kyykytetään suomessa.
Kuka Lappeenrannan politiikoista olisi niin rohkea, että ottaisi/nostaisi asian pöydälle ?
Ääniä löytyisi lähes kymmenentuhatta kunnallisvaaleissa.- Kunnallisvaalit
Näyttäköön mistä kana kusee. Ja myös ne kaverit tilintekoon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 14010166
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485393Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p404040Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323602Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352654Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191906Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3591572Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?981567Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?731428Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311386