Mikä tässä SUomi24 -sivustossa oikein on mättänyt pääsiäsien jälkeen? Ainakin keskustelu on kuin etanan naimapuuha. Sitten kun sinne yrittää asiallisen viestin lähettää, ei mitään mene perile. Ja kun yrittää lähettää uudelleen, tulee viesti' olet jo lähettänyt samanlaisen viestin'
Mikä siis on vikana? Taidanpa lopettaa koko sivuston käytön sen ongelmien takia.
Mikä mättää Suomi kaksnelosessa
7
687
Vastaukset
- ei valitusoikeutta
Niinhän se mättää.
Mutta kun palvelu on ihan huvikseen tarjottu niin sitähän ei tarvitse ymmärtääkseni sitoutua ylläpitämään enempää kuin huvittaa.
vai maksatko sinä jotain tästä käytöstä.
Ainoat maksajat lienevät mainostajat.
Eri asia sitten on nuo erään pankin sivut ja palvelut, jotka ovat nilkuttaneet nekin pääsiäisestä lähtien. Kävi jo mielessä sekin, olisko nillä sama yläpito :)- on semmonen
että äänestin jaloillani omat asiani pois tuosta kompuroivasta pankista. Markkinoitten kalleimmat kuukausimaksut, 3,40 euroa vaikka itte maksanut laskut verkossa, se on loppu nyt. Yksi pankki tarjosi ilmasen verkkopankin eikä pankkikortistakaan vielä tänä vuonna mene maksua, ensi vuonna 50 senttiä kuussa. Tarvittee oppia markkinatalouteen, jos firmat ei oma-alotteisesti asiakasuskollisuutta ymmärrä arvostaa niin sitten haetaan edullisinta oli sitte kysymys sähköstä vakuutuksista tai pankista.
- K - YöPeli
Oikea kirjoitus!
Maksatko sinä jotain niistä kustannuksista kun käyt Suomi24, ei tämä ilmaista ole. Kaikki maksaa. Jotkut tuntuu ajattelevan että jotenkin tämä olisi ilmaista.
Jos perustat pankkitilin jonne kaikki lahjoittaa rahaa tämän käytöstä, sitten voisi toimiakin.
- jos ollenkaan
Ei ole toiminut moneen päivään kunnolla :(
- on niin
kova sensuuri päällä että kestää vastausten tulo. Ja jos ei ole mieleinen kirjoitus niin ei julkaista tai heti poistetaan.
- hötkyile
vaan, lähetä viesti painalluksesi jälkeen odottele ihan rauhassa eläkä mene heti tökkimään uutta kertaa. Hättäilemällä ei tule kuin niitä ....
- usein tukossa
nytkin tietokoneen alalaidasssa lukee valmis, mutta virheitä, keltainen kolmio, missä huutomerkki
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse43713SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1933619Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1283350Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713332Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit202176Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv251768- 321519
- 321471
- 911393
- 151333