Vuosivuokramökkejä Turun seudulla?

Olisi mielessä vuosivuokramökin hankinta Turku 70km säteeltä meren rannalta. Eipä vaan oikein löydy mistään. Vuokrataanko mökkejä edes nykyään vuosivuokralla, vai onko jo kaikki kk-vuokra mökeiksi muutettu?
11044
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

http://www.rumarstrand.com/fin/html/index.html

Luulisi että jos nyt jutskaa voisi saada vuodeksi, lulisi talvella olevan melko hiljaista.

Harmi, että Husö Kihdin reunalla ei vetänyt tarpeeksi asiakkaita. Saari on hieno, siellä on hieno hikkapohjainen uimalahti. Kymmenet pikkumökit odottavat ränsistymistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ruutis kirjoitti:

Olisi mielessä vuosivuokramökin hankinta Turku 70km säteeltä meren rannalta. Eipä vaan oikein löydy mistään. Vuokrataanko mökkejä edes nykyään vuosivuokralla, vai onko jo kaikki kk-vuokra mökeiksi muutettu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu