Pellit rutussa

Sattuisiko kellään olemaan havaintoa 29-30.3 gasthausin edessä sattuneesta kolaroinnista. Kimpisenkatu 19 edessä oli harmaa nissani jonka kuskin oveen joku puskurillaan pyöräytti.
Vinkkejä kohtuu hintaisesta pelti korjaajasta otetaan myös mieluusti vastaan.
41078
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kun nissanit on liikenteessä

Äänestä
  • ...nainen ratissa.

    Äänestä

  • ..kun on... kirjoitti:

    ...nainen ratissa.

    Totta mutta se joka rysäyttää ensin on mies.

    Äänestä

En nyt muista mikä sen firman nimi oli mutta Lapvedellä Luukkaan automaalaamon vieressä se on ja oli ihan asiallinen paikka.. Ja jos ei tekijää löydy ni toivottavasti kaskot kunnossa :-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KittiK kirjoitti:

Sattuisiko kellään olemaan havaintoa 29-30.3 gasthausin edessä sattuneesta kolaroinnista. Kimpisenkatu 19 edessä oli harmaa nissani jonka kuskin oveen joku puskurillaan pyöräytti.
Vinkkejä kohtuu hintaisesta pelti korjaajasta otetaan myös mieluusti vastaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu