Moi! Multa on unohtunut rahan saanti koodi kokonaan aivokopasta ja mä kaipailisin sitä kovasti..kyl mä tiiän et se on se !;!;!;!;!;!; mut kun en muista mistä se tulee johon pitää laittaa se koodi! apua siis help!! mun ukot kun kuolee siinä niin äkkiä kun ne on laiskoja käymään töissä hankkimassa elantoa xD *naurua ääneen* heijp please jos joku näkee tän ja tietää sen koodin niin 10 pistettä ja papukaija merkki ja
1000kertaa kiitos! By:ansku
1000kertaa kiitos! By:ansku
Vastaukset 5
Vanhimmat
alkuperänen:
klapaucius !;!;!;!;!;!;!;_
lisäosat:
rosebud !;!;!;!;!;!;!;_
Painat yhtaikaa nappuloita shift ctrl alt, ja jossain aiheessa toimi vasta kun siinä paino samalla myös c:tä. Sillon aukee se laatikko sinne yläkulmaan.
sain koodin jos pitäs painaa shift nappii mut missä sellanen on?!? Help me!
By:ääliö
Paina yhtaikaa shift ctrl alt, joskun lisäosan jäljiltä voi joutua lisäks painamaan vielä c:tä....silloin aukee se laatikko sinne yläkulmaan.
Minäkö muka toistan itseäni...=) no, toivottavasti auttoi.