kuka korvaa

Ahopellossa tulee paskavettä hanasta!! Ei paljon huuhdottu pönttö erotu huuhtomattomasta!!
3665
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei tällä foorumilla kukaan.

Äänestä
  • Olet tosi fiksu vastaaja,oletkohan sinäkään i h a n oikealla foorumilla kun et tajunnut mitä kysyjä tarkoittaa....

    Äänestä

  • ????????????? kirjoitti:

    Olet tosi fiksu vastaaja,oletkohan sinäkään i h a n oikealla foorumilla kun et tajunnut mitä kysyjä tarkoittaa....

    ... että korvauksia haetaan (eri juttu saadaanko)ihan muualta. Aloittaa voi vaikka kaupungin Vesiliikelaitokselta. Pitääkö vielä enemmän rautalangasta vääntää?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mieletön vesimäärä hukkaan kirjoitti:

Ahopellossa tulee paskavettä hanasta!! Ei paljon huuhdottu pönttö erotu huuhtomattomasta!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu