vanhat lääkiksen

Lukiolaisten liitto saamaton vätys

Vanhat pääsykokeet saatava maksutta, kuten lääket. tdk:n kysymykset. Missä viipyy. Toimintaa.
2431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

en nyt ymmärtänyt viiestisi pointtia?olitko ihan selvänä kun sen kirj?

Äänestä

Lukiolaisten Liitto on lauma tärkeileviä, krakan kaulaansa kietaisseita, vihjeettömiä bilettäjiä joita ei todellakaan kiinnosta niin triviaali asia kuin jatkokoulutus.

Miksi lukiolaisten liitto innostuisi yliopistoasioista? Eivät yläasteidenkaan oppilaskunnat kirjoittele työkseen vetoomuksia yo-kirjoitusten epäoikeudenmukaisuudesta.

Jos haluat lääkikseen, ei se 20-30 euroa vanhoista kokeista ole mikään kohtuuton investointi. Lääkisoppikirjat kun maksavat 20-130 euroa kappale. Mietipäs sitä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pääsykoekysymykset ilmaiseksi kirjoitti:

Lukiolaisten liitto saamaton vätys

Vanhat pääsykokeet saatava maksutta, kuten lääket. tdk:n kysymykset. Missä viipyy. Toimintaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu