Minulla skype ilmoitttaa profiilissani kontaktien lukumäärän, vaikka olen poistanut väkäsen omasta kohdasta profiilistani, jossa kysytään, haluanko niiden näkynän. Miten saan pois lukumäärän näkymästä muille?
Kiitos!
skype ilmoittaa kontaktien määrän
3
425
Vastaukset
- määrän näkyminen
Kun olet poistanut sen väkäsen muistithan painaa sieltä alhaalta sen päivitä näppäimen ennen kuin poistuit profiilistasi-
- toinen toistansa tarvitsee
Kiitos vastauksestasi. Juuri niin olen tehnyt eli painanut oikealta alhaalta "päivitä" kohtaa. Nyt poistin kaikki tietoni ja jätin vain skype-nimen ja silti katsoessani profiiliani siellä oli skypekaverieni määrä. Näin ei ollut silloin vuosia takaperin, kun asensin skypen. Tämä ilmiö ilmaantui ilman, että tein mitään.
- jellovi
toinen toistansa tarvitsee kirjoitti:
Kiitos vastauksestasi. Juuri niin olen tehnyt eli painanut oikealta alhaalta "päivitä" kohtaa. Nyt poistin kaikki tietoni ja jätin vain skype-nimen ja silti katsoessani profiiliani siellä oli skypekaverieni määrä. Näin ei ollut silloin vuosia takaperin, kun asensin skypen. Tämä ilmiö ilmaantui ilman, että tein mitään.
yllättäen ja pyytämättä, niinkuin muinoin pääministerille. Oletko pyytänyt jotain kaveria tarkistamaan näkyykö se todella muille ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä881755Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2731638Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2881416Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1731330- 57935
- 50908
- 66894
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em67889Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40881Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48848