Jos olet käynyt, sopiiko pariskunnalle? Hintataso Pattayaan verrattuna? Hotellit? ym.
Koh Samet-saaresta
4
1470
Vastaukset
- bitch:
Soppii soppii, hinnat on alahaset ainakkin Kemmiin verrattuna ja sielä on tuttuja tythöjä, sano Kemistä terveisiä.
- mia...
Sametille,ihanan kirkkaat vedet ja puhtaat rannat.Me kuitenkin tykättiin kovasti olla siellä.
Ehkä on vähän kalliimpaa kuin Pattajalla,mutta saa vastinetta runsain mitoin.
Mentiin sinne ilman etukäteis varausta,asunto löytyi helposti,on kaiken hintaisia,riippuen mitä haluaa ja koska.- Nimittäin Patt..
Ne jotka ,jotka on ns. lälläreitä ,ei panomiehiä ! Mutta me jotka ollaan listoilla kärjessä palataan aina ja aina vaan Pattikselle . Terv. pikku Lassille .
- aivan ihana paikka !
Nimittäin Patt.. kirjoitti:
Ne jotka ,jotka on ns. lälläreitä ,ei panomiehiä ! Mutta me jotka ollaan listoilla kärjessä palataan aina ja aina vaan Pattikselle . Terv. pikku Lassille .
Itse tosin vein sinne 3 tyttöä Pattikselta. Yksi oli mamma kahdelle likalle joita pussailin päivin öin.
Meri ja taivas olivat siniset, tytöt nauravaisia ja sutjakoita; paitsi mamma. Hänkin oli kyllä nuorehko mutta hieman puska ja oli keskittynyt etupäässä hyvinvointini ylläpitoon. Kaikki oli tasan täydellistä. Päivähinta oli muistaakseni silloin 500 bahtia / tyttö.
Oli saarella kivaa mutta kyllä parasta oli paluu Pattayalle. Pusutytöt pudotimme matkanvarrelle kotikyläänsä. Mamman kaa jatkoimme kotiin. Huokaisin raskaasti... paskareissu mut..
Järkytyin... huomasin olevani poikamies Pattayalla....!!!
sanailee 27 x ....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614408KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523251Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492524Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?522485- 1092207
- 241893
- 231652
- 301616
- 1611494
- 361265