Moi!
Mä haluisin tietää et minkälainen kiikaritähtäin Super X-9:sissä on? Haluisin kommenttii sellassiilta kenellä on kokemusta/tietoo paljon aseesta.. PS. ase on jo tilattu.
Mä haluisin tietää et minkälainen kiikaritähtäin Super X-9:sissä on? Haluisin kommenttii sellassiilta kenellä on kokemusta/tietoo paljon aseesta.. PS. ase on jo tilattu.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Asehan on UHC:een valmistama muovi pyssykkä.
Kiikari on tietääkseni eri valmistajan(korjatkaa viisaammat)
Ase ei ole mikään kauhean hyvä. Ase on muovinen, hopin säätö pamahtaa ennemmin tai myöhemmin. Kantama on aika huono lähtöihin nähden.
Itse en olisi tilannut.
toi ase on ihan täys susi... siinä on esim ihan paska hoppi.. jos haluu saad kunnon hopin ni saat melkee ite tehä sen... toiseks ase on muovilelu... en suosittele
oon jo tilannu!!! mut mites pyöräytän tee se itse hopin?
Oletkos ikinä kuullut tilauksen perumisesta? kannattaisi tehdä niin. Ja se superin kiikari on max. 10e. maksava halppis tähtäin jonka huomaat sen linssin koosta,suurennoksesta ja muovisuudesta. Peru tilaus ennenkuin mörökölli sinut vie!
vaikea selittää, mut ihan perusristikko missä se varsinainen tähtäyspiste on laitettu ohuemmalla ristikolla kuin ne reunat. Toivottavasti ymmärsit.
juupa juu ymmärsin kiitti
Oletko ikinä kuullut tilauksen perumisesta??? Sinuna tekisin niin koska en ikinä ole kuullut mitään hyvää tuosta aseesta. Osta vaikkapa maruin vesuri mieluummin. paljon luotettavampi. Ja sen superin kiikari on max. 20e. muovinen ilmakko kiikari jonka huomaat suurennoksesta,linssin koosta ja muovisuudesta.
tiedoks vaan vastaajille!
se kiikari on täys metallinen ja ase toimii mutta totta on että ase on täyttä muovia.tilasin aseen itse viime kesänä..minkä aseen ostaisin seuraavaksi hinta raja 250e