Piiaksi

Haluaisin piiaksi naiselle tai naisparille!

Mihin olisi hyvä laittaa ilmoitus tai mistä lähteä hakemaan?

Kokemuksia vieraalla piikomisesta?
2986
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Älä sie hyvä mies nyt piiaks haaveile, rupee rengiks, ne saa naisii! Tai jos oikeen kovast piiaks haluut, nii mee naimisii, ihan oikeen rikkaan naisen kans kuule. Sit sie voit ostaa miult hyvän hevosen!

Äänestä

Siellä on sellainen kuin cv-netti. Pistä ilmoituksesi sinne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Piikax kirjoitti:

Haluaisin piiaksi naiselle tai naisparille!

Mihin olisi hyvä laittaa ilmoitus tai mistä lähteä hakemaan?

Kokemuksia vieraalla piikomisesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu