halua avata gmail tiliä on lataavinaan sisällön,mutta palaa kuitenkin kirjautumissivulle ilman virhe ilmoa.
IE avaa normaalisti.Tietäiskö kukaan mitä vois tehdä,kun Opera yleensä kuitenkin toimii paremmin, niin ei viittis avata IE:tä postin takia.
Käyttis Xp home,jos ketä kiinnoostaa.
IE avaa normaalisti.Tietäiskö kukaan mitä vois tehdä,kun Opera yleensä kuitenkin toimii paremmin, niin ei viittis avata IE:tä postin takia.
Käyttis Xp home,jos ketä kiinnoostaa.
Vastaukset 5
Vanhimmat
............
voin käyttää sit IE:tä,Opera toimii kuitenkin muuten hyvin,mutta ykskaks eilen tuli tää ongelma.
käytät? Minulla toimii Operan oman postiohjelman kautta aivan hyvin, niin myös kylläkin nettipostina.
Mikä versio Operasta, jollain vanhoilla beta-versioilla oli ongelmia, ei enää pitäisi olla.
Koeta tehdä puhdas asennus, jos olet asennellut päälle päivityksiä. Kaikkien cachejen tyhjennys voi auttaa myös.
nettipostina käytän.Ihmeellistä tässä on se,että on toiminut moitteettomasti yli vuoden ja sitten ilman mitään varoitusta ei vaan toimi.Lataa normaalisti,mutta aukeaa vaan uudelleen kirjautumis ikkunaan.Tänään tuli uusi versio Operasta,mutta ei vaikutusta.
Olen kyllä ajellut Ccleanerit ja spypotit ynnä wash and gout,mutta ei vaikutusta.
gmailia punaisen M:n vierestä Operan palauduttua kirjaamissivulle.
Näin täällä workkii (ja Javascript päällä).