:(((

mulla on 3 päivää kuukautiset myöhässä, raskaustestiä en ole tehnyt vielä. Mutta olen 100% varma etten ole raskaana, aina on ollut kondoomi käytössä.. tietääkö joku mikä vois olla vialla..?
Tässä alkaa jo pelottamaan :( ennen ne on tullut ihan normaalisti, eikä oo ollut heittoja..
2247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

menkoissa voi tehdä jo pelkkä stressi. Katsele vielä jokunen päivä.

Äänestä

itellani on 7 paivaa myohassa testi ei ollu positiivinen en itekkaan tieda missa on vika.
Odota viela apri paivaa ja sit jos ei ala nii meen laakarille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


surullista kirjoitti:

mulla on 3 päivää kuukautiset myöhässä, raskaustestiä en ole tehnyt vielä. Mutta olen 100% varma etten ole raskaana, aina on ollut kondoomi käytössä.. tietääkö joku mikä vois olla vialla..?
Tässä alkaa jo pelottamaan :( ennen ne on tullut ihan normaalisti, eikä oo ollut heittoja..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu