Kuntosaleja Lpr:sta

Uimahallin kuntosali sulkeutuu 19.5 ja avaa taas ovensa vasta heinäkuussa.Mistä löytyisi Lappeenrannasta rauhallinen sali jossa reenailla muutama kerta viikossa tuo väliaika?
Platinium sekä Huhtari eivät kiinnosta.
31123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

miksi ei platinumille ja huhtarille? onko asiaan joku tietty syy?

Äänestä
  • En tiedä alkuperäisen kysyjän syitä, miksi esim Huhtari ei kiinnosta, mutta itseäni ainakin vituttaa suunnattomasti välillä, kun huhtariin poikkean, kun kaikki laitteet on varattu, ei jaksas kuitenkaan mennä sinne tunniks seisoskelemaan.

    Äänestä

Rauhallisin ja rennoin sali asenteeltaan olisi varmastikin Lappeenrannan kuntosali(KKK-Rakuunan yläkerrassa)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


peruskuntoilija kirjoitti:

Uimahallin kuntosali sulkeutuu 19.5 ja avaa taas ovensa vasta heinäkuussa.Mistä löytyisi Lappeenrannasta rauhallinen sali jossa reenailla muutama kerta viikossa tuo väliaika?
Platinium sekä Huhtari eivät kiinnosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu