Side ???

Katsoimme matka esitettä, näytti kiinnostavalta paikalta. Onko kokemusta paikasta..Perhematka lasten kera. Kiitos
2517
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Toivottavasti viihtyisä paikka, hotellimme ainakin pitäisi olla sellainen, että siellä lapsetkin tykkäävät olla. Lisäksi kaupungissa antiikinaikaisia raunioita ja muuta nähtävää.
Mihin aikaan olette menossa, kenen matka ja mihin hotelliin??? Meillä Nazar, Pegasos World, ja lähtö 7.6.

Äänestä

tunnelmallinen paikka. Siellä ihmiset usein vuokraa jonkun ns.Villan, mut toki hotellejakin on. Side on aika pieni ja rauhallinen paikka jos esim vertaa Alanyaan. Ite olen vain muutaman kerran vieraillut kavereiden luona siellä just sellasessa Villassa. Sopii lapsiperheille varmasti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KOHTEENA... kirjoitti:

Katsoimme matka esitettä, näytti kiinnostavalta paikalta. Onko kokemusta paikasta..Perhematka lasten kera. Kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu