Vaihtoarvo

Osaako joku kertoa mitä liikkeet hyvittävät vaihdossa vuoden 2004 1,6fsi comfortline golffista. Ajettu n. 100 000km. Olisi mukava tietää kuin paljon noissa liikkeiden hinnoissa on tinkimisen varaa.
2716
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sisäänostohinta on n.8300e, aloita siitä.

Äänestä

Hmmm. sanoisin että haarukassa 9000-12.000 egeä, riippuu mikä merkki ja hintaluokka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2004 1,6fsi kirjoitti:

Osaako joku kertoa mitä liikkeet hyvittävät vaihdossa vuoden 2004 1,6fsi comfortline golffista. Ajettu n. 100 000km. Olisi mukava tietää kuin paljon noissa liikkeiden hinnoissa on tinkimisen varaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu