http://www.tietokone.fi/uutta/uutinen.asp?news_id=33405
Nettipankissa virus hyökkäyksiä.
WINDOWS KÄYTTÄJÄT
7
534
Vastaukset
eikä mikään virus.
hommaa ihmeessä sinäkin windows jo. ei se maksa kuin satasen ja voittaa mennen tullen kotikäytössä linuksit ja macit.- windowskin
On xp:kin koneella, mutta ei sillä uskalla enää nykyään mitään pankkiasioita hoitaa eikä netissä liikkua.
- mopo...
windowskin kirjoitti:
On xp:kin koneella, mutta ei sillä uskalla enää nykyään mitään pankkiasioita hoitaa eikä netissä liikkua.
pääset pankiin ja muutenkin liikkumaan.
- mopokin
mopo... kirjoitti:
pääset pankiin ja muutenkin liikkumaan.
ja uusi auto tuli juuri hankittua, että pääsee liikkumaan mutta nettipankkiin menen ainoastaan Linuxilla.
- oman kertomasi
mopokin kirjoitti:
ja uusi auto tuli juuri hankittua, että pääsee liikkumaan mutta nettipankkiin menen ainoastaan Linuxilla.
mukaan näyttää olevan rahaa, osta kunnollinen virustorjuntaohjelma!
- sekin
oman kertomasi kirjoitti:
mukaan näyttää olevan rahaa, osta kunnollinen virustorjuntaohjelma!
Mikään virustorjunta ei pysty torjumaan uutta ja ennen näkemätöntä virusta ennakolta. Siinä vaiheessa kun torjuntafirmat huomaavat uuden viruksen on vahinko jo tapahtunut lukuisille windows tietokoneen käyttäjille.
- oikein tajua
että miksi pitää avata sähköposteja jotka tulevat epäilyttävästä osoitteest? Niinkuin esim. joltain Tatjanalta joka etsii ystävää,järjenkäyttö on sallittu sähköposteja availtaessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1511497
- 104921
- 75733
- 51625
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa16585ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40514Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m157476Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..44472- 26419
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185412