OPEL ASTRA

opel = onellisen pojan eka lelu
opel = on pakkasta en lähe
opel = otetaan pois euroopan liikenteestä
opel = lepo
opel = kaikista autoista tulee OPELEITA vanhoilla päivillä
opel = suuri erehdys omistaa
2576
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kyykytetty, opeliksia painaa ohi oikealta ja vasemmalta, kun omalla kinnerillä ei pysty edes suoraan ajamaan. Mene lukemaan läksyjä, huomenna on koulupäivä, senkin tojo-Tero!!

Äänestä

taas on tuo fillaripoika saanut isän kaljoja,
vanhemmat hoi hieman vastuuta lapsista,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VUOSIMALLI 2006 kirjoitti:

opel = onellisen pojan eka lelu
opel = on pakkasta en lähe
opel = otetaan pois euroopan liikenteestä
opel = lepo
opel = kaikista autoista tulee OPELEITA vanhoilla päivillä
opel = suuri erehdys omistaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu