Kertokaas

Madeeehhh

Miten kosisin tyttöystävääni miiaa? ollaan oltu kohta 3 vuotta yhdessä ja todettu se, että me todellakin rakastetaan toisiamme´8) joten voisitteko keksiä miten kosisin häntä mahdollisimman romanttisesti (minulla on huonoja ideoita)

3

1121

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mikä vastaa makua

      Aika mahottoman vaikeita kysyt kun ei voi tietää mistä se toinen tykkäisi...
      Kävi mielessä, että mitä jos visioisit vaikkapa sen pohjalta missä/miten tapasitte tai ensimmäisten treffien pohjalta, johonkin yhteiseen muistoon tai tapahtumaan liittyen...se voisi olla romanttista kun liittäisit yhteisen matkanne varrelta kosintahetkeen jotain mukaan.

    • kosi

      Mä kosin mun tulevaa vaimoa thaimaassa phi phi saarella.Oltiin rannalla illalla ja mentiin yhteen tosi hienoon ja romanttiseen baariin hiekkarannalle. sinne oli levitetty rannalle liinoja jossa istuttiin. sit kävin sanomassa dj:lle et laittais jotain romanttista musiikkia.sit otin mun kultaa kädestä kiinni ja vein kaikkien niiden tuntemattomien ihmisten eteen ja huusin (engl.) kovaan äänen että saisinko huomionne hetkeksi tänne!! ja sit polvistuin ja se oli siinä. kaikki lopuksi taputti ja vislas.ja kyllä siina olthiin niin ilosia ihte kukin. ps. eikä kaduta!! :)

      • Madeeehhh

        nii meki ollaa menossa juhlan kunniaks espanjaan. sieltäki vois löytyy joku tosi romanttinen paikka, vai? ei tarvi kun vähän suunnitella ja käydä ostamassa sormukset nii toivotaan että se ajatus lähtisi liikkeelle :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 64
      1002
    2. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      59
      986
    3. 93
      807
    4. Mitä vuosimallia kaivattusi on?

      🤣🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      51
      758
    5. Kuinka hyvin te sopisitte

      Toisillenne vai sopisivatko ollenkaan? Mitä eroja
      Ikävä
      41
      659
    6. Jasmin vauhdissa

      Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois
      Kotimaiset julkkisjuorut
      221
      620
    7. Joko uskallat.

      Huomenna nähdään.
      Ikävä
      40
      560
    8. Vinkkiä miehelle

      Huomenna olen kuudesta eteenpäin kotona, yksin… Pääsetkö/uskallatko tutustua?
      Ikävä
      49
      558
    9. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      66
      555
    10. Nainen joka haluaa miehen

      Näyttää sen selvästi. Hommaa minihameet, pitkät hiukset, laihduttaa ja on iloinen sekä aktiivinen.
      Ikävä
      79
      543
    Aihe