MikkeliAMK-> Savonlinna

Heippa! Onkohan tämän foorumin lukijoista kukaan menossa Savonlinnaan opiskelemaan, tai opiskelee siellä jo nyt? Itse olen tuleva jalkaterapeutti-opiskelija... Lähinnä kaikki Humanian opiskelijat, ilmoittakaa itsestänne! :)
3329
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Terve!!!! Huvikseni selailin tätä foorumia ja huomasin, että joku muukin on menossa opiskelemaan tänä syksynä Savonlinnaan. Minulla alkaa myös jalkaterapia opinnot Savonlinnassa. Joten siellä sitten tavataan... =)

Äänestä
  • onko mitkä odotukset savonlinnasta/opinnoista? toivottavasti rento meininki ja kivat opiskelijakaverit... ootko saanut kämppää? mä sain yksiön vuorilinna 3:sta.

    Äänestä

  • Mimi kirjoitti:

    onko mitkä odotukset savonlinnasta/opinnoista? toivottavasti rento meininki ja kivat opiskelijakaverit... ootko saanut kämppää? mä sain yksiön vuorilinna 3:sta.

    No ei mulla mitään sen suurempia odotuksia ole, mutta toivon mukaan opisk. kaverit olis mukavia ja meininki rentoa niin ku totesit... =)
    Joo sain yksiön Malakias.... No en nyt muista numeroa, mut sinne nyt kuitenkin aluks muutan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mimi kirjoitti:

Heippa! Onkohan tämän foorumin lukijoista kukaan menossa Savonlinnaan opiskelemaan, tai opiskelee siellä jo nyt? Itse olen tuleva jalkaterapeutti-opiskelija... Lähinnä kaikki Humanian opiskelijat, ilmoittakaa itsestänne! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu