Ollaan kolme 2kymppistä likkaa lähössä ranta/shoppailu/BILETYS lomalle.. Mietittiin kultahietikkoa kun ei oo siel ennen käyty. (Marmaris 2 edellistä kesää tultu koluttua läpi, siellä ihana Bar Street!!! 10 !!)
Onko ketää käyny samalla asialla kultahietikolla? kaikki info ois nyt tarpeen! Löytyykö kultahietikolta paljon clubeja/baareja (entä mitää tranceclubeja)? millainen hintataso? ruoka? miehet?
entä osaako joku suositella hyvää ja halpaa huoneistohotellia lähellä rantaa ja keskustaa? baarien ja keskustan äänet ei haittaa!!!
Kaikki tieto otetaan vastaan!
Kultahietikkolomalaiset, hoi!!
3
2010
Vastaukset
- el_miquel
Mahtava biletys mesta! menoa riittää aamusta iltaan ja ruoat ja juomat halpoja ja kelit lämpöset! ollaan varmaan kaverin kans lähdös kultahietikolle 22.5. aika halpoi on matkatki silloin. vladislav hotellia suosittelen jos nuorten biletymeno kiinnostaa...
- kylkyl
vladislav hiotelliin mars ja menoa riittää 24h! ruoka hapaa, viina vielä halvempaa ja miehiä riittää;) keskikesäö eniten ihmisiä! (nuoria nimenomaan)hotelli on partystreetillä ja sitten siellä on näitä pubcrawleja 3kert viikossa!
- hyvä paikka
jos aikomuksena pelkkä biletys ja auringonotto, näiden plus krääsäkojujen lisäksi sieltä ei muuta löydy. Olut on halpaa ja hintataso Suomeen verrattuna suht edullinen. Itse sain tarpeeksi jo kahdessa päivässä. Lomatunnelmaa pilasi myös bungalow-huoneessamme tehty ryöstö loman toisena iltana:( En olisi ilman tuotakaan varmaan viihtynyt. Ihmetyttää, että jotkut lähtee tonne kahdeksikin viikoksi. Kannattaa pitää omaisuudesta hyvä huoli julkisilla paikoilla. Varkauksista sai kuulla useammankin suomalaisen suusta. Mulle se oli eka ja vika reissu Bulgariaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2684665Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1343030Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit442847Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k232800Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?761791Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061654Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281521- 591400
- 951282
- 471169