fillarin

Onnistuuko SB:llä? Hinta? Onko turvallista ajaa?
2425
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä siellä voi vuokrata fillareita ja monia muita ajopeliä. Ajellakkin voi kyllä, en kyllä suosittele ns pääkaduille lähtemään pyörän kanssa, vauhti on autoilla aikamoinen ja katsoisin kyllä tarkkaan millä liikun. Malttia ennen kaikkea.
Hyvää ja rentouttavaa lomaa!

Äänestä

Heip, me vuokrattiin fillarit viime kerralla kun oltiin, oisko hinta ollut jotain noin.10e/päivä, muistaakseni... Käytiin Nessebaarissa noin.5km päässä, sinne ainakin meni ihan kiva fillarireitti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vuokraus? kirjoitti:

Onnistuuko SB:llä? Hinta? Onko turvallista ajaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu