helevetin kouluun taas!!=(

taas alkaa saatanan koulut!!!mejän luokalla on muuten ihan kivoja oppilaita mutta pojat.ne"JUORUU"joka helevetin ikisestä asiasta eikä se oo todelakka kivaa!!ja six mie mun kamun kaa inhomme kouluu vaikak kummalakki menee koulussa hyvin!!!
2352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ma tiedän tunteen. Mul ja mun kamul on sama ongelma. Koulu menis muuten mut pojat on nii kuspäitä. Aina kehittelemäs perättömii juorui...

Äänestä

moi..
vähän sama juttu meijänki luokal paitsi et pojat ei kyl juoruu..
koulua ei ky tartteis olla ku 1-3 luokat..sillon oppii hyvin lukemaan ja ym..mut vittu kaikki geometriat..mitä fysiikallaki tekee?
mille luokalle muuten meet?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*tylsistyneet* kirjoitti:

taas alkaa saatanan koulut!!!mejän luokalla on muuten ihan kivoja oppilaita mutta pojat.ne"JUORUU"joka helevetin ikisestä asiasta eikä se oo todelakka kivaa!!ja six mie mun kamun kaa inhomme kouluu vaikak kummalakki menee koulussa hyvin!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu