Viagra ja ruokailu

Enquirer

Tuli Baltian matkalla hankituksi 4 kipaleen levy 50mg:n Viagraa, vaikken varsinaista erektio-ongelmaa omaakaan. Tämä siksi, että olen kuullut, että kyseinen troppi vaikuttaa myös suorituspaineista aiheutuvaan jännittämiseen ja siitä seuraavaan lerpahtamiseen. Toivottavasti asia on niin, sillä sillä sellaista on tapahtunut...

Napit ostin Latvialaisesta apteekista. Hinta oli kutakuinkin sama, mitä ihmiset ovat täällä Suomen apteekkien hinnoista kertoneet. Ainoa ero oli, että reseptiä ei kyselty. Lääkärissäkäynnin puuttumista en kovin merkittävänä seikkana pidä, koska 33-vuotiaana minulla ei ole verenpainetautia tai muitakaan verenkiertoelimistön sairauksia.

Alemmissa ketjuissa on mainittu, että Viagra ei tehoa, ellei sitä syö tyhjään vatsaan. Miten on, onko väitteessä perää? Menettääkö se siis kaiken tehonsa ruokailun jälkeen nautittuna? Vaikka rouskuttelisi levyllisen mätön perään?

Jos väite pitää paikkansa, niin miten pitäisi menetellä, jos aikoo mennä mimmin kanssa samana iltana ensin syömään ja sitten sänkyyn? Jos napin vetää ennen ruokailua, tehoaako se vielä ruokailun jälkeen? Vai aikana? :)

Etukäteiskiitos asiallista näkemyksistä ja kokemuksista!

6

4296

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ruokailu

      Ei verenpaine tai verenpainetautikaan ole viagran käytön esteenä, vain ja ainostaan sepelvatimotauti tms. johon joutuu ottamaan Nitroja koska Viagraa käytettäessä Ei saa missään tapauksessa käyttää Nitroja.

      Kyllähän Viagran vaikutus hieman laimenee jos ottaa sen heti ruokailun jälkeen täyteen vatsaan, mutta niinhän kaikkien lääkeiden kanssa käy samoin, tai oikeastaan Viagran teho Voimistuu kun ottaa sen tyhjään tai lähes tyhjään vatsaan!

      Joten nautippa se Viagra pillerisi (vain yksi 50mg/pilleri!!!) noin puolituntia ennen ruokailua jotta ehtii imeytyä elimistöösi sen teho säilyy kyllä koko illan, joten voit sitten naiskennella illan päätteeksi ja huomaat onko siitä sinulle hyötyä.

      • rr-80

        miten viagra toimii käytännössä,rupeaako puolentunnin päästä seisomaan ja seisoo vaikutusajan, vai vaikuttaako laukeaminen jollain tapaa lerpahtavasti? kiitos asiallisille vastaajille!


      • tietoa
        rr-80 kirjoitti:

        miten viagra toimii käytännössä,rupeaako puolentunnin päästä seisomaan ja seisoo vaikutusajan, vai vaikuttaako laukeaminen jollain tapaa lerpahtavasti? kiitos asiallisille vastaajille!

        >miten viagra toimii käytännössä,rupeaako puolentunnin päästä seisomaan ja seisoo vaikutusajan, vai vaikuttaako laukeaminen jollain tapaa lerpahtavasti<

        -Ei Viagra eikä Cialis laita kaluasi seisomaan!
        Ne vain ja ainoastaan rentouttaa munasi verisuonia,joten sinne mahtuu kiihottuttuasi enmmän verta.

        Kun siis otat Viagran niin ei takuulla ala yksikseen seisomaan tai edes meinaakkaan, vasta sitten kun kiihotut seksuaalisesti ja munasi alkaa seisomaan, niin siinä vaiheessa vasta huomaat Viagran tehon eli munasi kovettuu kovemmaksi, koska sinne mahtuu nyt enemmän verta Viagran ansiosta.

        Viagra ei siis lisää tippaakaan haluasi, se lisää vain ja ainoastaan kykyäsi!!


    • tere

      Jos haluat kalliille lääkkeillesi täyden tehon, syö vähintään viisi tuntia ennen, eikä sitten mitään iltapaloja! Eikä viinaa! Nämä ehdot piti minun aina ottaa huomioon ja siksi siirryinki Cialikseen.

    • Anonyymi

      kyllä kiihottuu kun ottaa viagran se on penkistä kiinni poijaat.Permaa tulee että naisen reidet permassa. ja huuto niin kova kiihotun nussin toisen kerran heti perää. kyllä naiset tykkää tosi miehistä. Nautin kyllä pelaa.

    • Anonyymi

      Aikansa toimii!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1338
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      717
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      649
    4. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      48
      620
    5. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      608
    6. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      579
    7. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      76
      576
    8. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      548
    9. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      186
      525
    10. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      522
    Aihe