Sony MDR-XD100 tietokoneeseen

Uusilla tietokoneen kaiuttimiin liitetyillä Sony MDR-XD100 -kuulokkeilla musiikki kuulostaa huonommalta kuin vanhoilla, halvoilla Clas Ohlsonin kuulokkeilla. Missä vika?
2583
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kuulokkeissa on eroja nykyään nii paljon joten se saattaa vaikuttaa asiaan aika paljon

Äänestä
  • Kossin portaprot, niin musa alkaa kuulostamaan hyvältä. Hinta cdon.comissa alle 30€ postikuluineen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


anonyymi kirjoitti:

Uusilla tietokoneen kaiuttimiin liitetyillä Sony MDR-XD100 -kuulokkeilla musiikki kuulostaa huonommalta kuin vanhoilla, halvoilla Clas Ohlsonin kuulokkeilla. Missä vika?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu