Angel eyes

Onko kukaan laittanu noita Angel eyes valoja focukseen.Onko vaikee laittaa? mahtuuks hyvin? ja onko kukaan laittanu noita jälkeinpäin asennettavia xenonvaloja?
3480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ite oon kans ajatellu virittää focusta, mut en oo viel suomalaisista sivuista löytäny kuvallisia angel eyes -valoja.
Tuos on yks ulkolainen sivusto jossa enkelinsilmät näyttää aika hyviltä kyllä...

http://www.autotintdesign.com/Angel Eyes/AE_FORD.htm

Äänestä

Kaaaaaverin broidi laittoi enkeli figut 00 fargguun. Siga siisti biliga muutengi, 225/40/18 gummit siga tziisteil aluil, taka spole ja tumman fönat. Tosin kokkare nokalla 1.8, eli kakkuu saa juottaa vitust, jos haluu, et kiertää kunnol. Tagan muuten tuplat ulos tulot ja raigge eli raitisilma suodin muutettu vapaavirta sellaseks. Ruleeee

Äänestä
  • Siga ihquu, eix voiz imzii heittää. Ois aika LOL.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kkkkkkk kirjoitti:

Onko kukaan laittanu noita Angel eyes valoja focukseen.Onko vaikee laittaa? mahtuuks hyvin? ja onko kukaan laittanu noita jälkeinpäin asennettavia xenonvaloja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu