Suurin osa 360:stä rikki,koska

Sitä pidetään väärässä asennossa.Pitäkää se vaaka-asennossa,jos sen haluatte kestävän,koska jos se on torniasennossa se ei saa tarpeeks ilmaa ja tuulettimet kärähtää.
3335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oikeassa kyllä taidat olla... ei kun... ethän sinä usko tuota edes itsekään!

Äänestä
  • Tommost kirjottaisin,jos en ite uskois?Totta kai uskon!

    Äänestä

  • Nordicman kirjoitti:

    Tommost kirjottaisin,jos en ite uskois?Totta kai uskon!

    siinähän se tulikin jo

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nordicman kirjoitti:

Sitä pidetään väärässä asennossa.Pitäkää se vaaka-asennossa,jos sen haluatte kestävän,koska jos se on torniasennossa se ei saa tarpeeks ilmaa ja tuulettimet kärähtää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu