maltalle

olemme menossa santana huoneistohotelliin kesäkuun alussa. oliko hyvä valinta?
31035
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

http://www.visitmalta.com/main hotellivideoita.
Muistaakseni Santanakin oli siellä. Tosi kivat sivut. tutustu ellet ole jo käynyt siellä. Kaikki tuttuni, jotka on käyneet Maltalla ovat kehuneet.
Hyvää matkaa!!!

Äänestä
  • hotelliarvosteluja Maltan hotelleista ja järjestään nettisivuilla on kuulemma hienompia kuvia kuin hotellit itseasiassa ovat. Kuvat ovat jostain sviiteistä, tai niitä huoneita ei ainakaan seuramatkalaisille anneta.

    Äänestä

Olimme vuosi sitten Satana hotellissa Hispanian matkalla. Hotelli oli hyvällä paikalla, bussiasema oli ihan vieressä ja rannoille lyhyt matka. Hotellin katolla kiva pieni allas ja aurinkotuoleja. Aamupalakin oli aika monipuolinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


veeti kirjoitti:

olemme menossa santana huoneistohotelliin kesäkuun alussa. oliko hyvä valinta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu