Hei.tarttis saada paremmat saundit softailiin.Himottais paksut ja lyhyet putket,sellaisista lähtee kuulema makeet jytinät.Laittakaa linkkejä,myös jenkeistä
Mistä putket
rat
24671
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Meiltä saat Vance & Hines putket edullisesti ja nopeasti ja samaan hintaan kuin jenkeistä tilaisit.
Tarkoittaa sitä, että kun katsot Softailiin sellaisia paksuja putkia
http://www.motospeed.se/artiklar.asp?web_benamn=Big+Shot&varugrnr=305&webmeny_nr=1
esimerkiksi malli 17903 missä on todella hyvät tuhdit ja matalat jytinät.
Maksaa meillä 480€/pari. Jenkeissä dollareina vähemmän mutta kun siihen hintaan lisäät Suomen rajalla pakollisen alvin 22% (jonka kuljetusyhtiö automaattisesti veloittaa sinulta ennenkuin toimittavat putket sinulle) ja sitten lisätään tulli n. 10% ja sitten rahtikulut tulee hinnaksi sama tai korkeempi hinta kuin meidän 480€.
Toimitusaika noin 5-7 päivää jos tavaraa ei ole meidän varastossa. Yleensä löytyy.
Katsele Motospeedin sivuja ja hintoja niin tiedät mitä putket meiltä maksaa. Siis ihan saman hinnan, ilman rahtikuluja. Takuuasiatkin hoituu meillä helpommin kuin vaikka Jenkkeihin tai muualle.
Sanomani on siis, että enää ei tarvitse lähteä merta edemmäs kalaan, koska me myymme kaikki H-D palikat samaan hintaan kuin Saksassa tai Ruotsissa, jossa perinteisesti on erittäin edulliset hinnat.
Katso linkistä yhteystietomme.
http://www.bikerpoint.net
Ja tervetuloa ostoksille.
ei noihin papattimiin saa vaikka laittasit millaiset putket. Myös tehot ovat olemattomat, eli paljon melua tyhjästä.