Heikki

Heikki tulee olemaan paras sanokaa minun sanoneen.
Toivoopi: Perkeleen perkele
Eikä tässä ole suvaitsemisesta kyse.
2543
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sitoutunut tuohon hommaan ja ottaa sen työnä ja tosissaan eikä brassaile.

Äänestä
  • ei tod brassaile ja voi hyvinkin olla paras, kolmen joukossa jokatapauksessa zimi ei ainakaan keuli enää.
    Erittäin symppis tyyppi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Perkeleen perkele kirjoitti:

Heikki tulee olemaan paras sanokaa minun sanoneen.
Toivoopi: Perkeleen perkele
Eikä tässä ole suvaitsemisesta kyse.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu