Sony MDR-XD300

pekospill

Onko kokemusta noista? Ois yhellä kirppiksellä avatussa paketissa tarjous 25 €, alkuper. hintalappu velj.keskinen 52 €. Tällä hetkellä käytössä KOSS UR-18, onkohan eroa huomattavasti?

4

1005

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sdadsa

      Parasta näissä kuulokeeissa on käyttömukavuus.
      En osaa verrata kosseihin. Mutta suosittelen!

      • pekospill

        Kävin hakeen eilen, hyvältä vaikuttaa.


    • Arska ..

      Omistan kyseiset kuulokkeet ja ne hiostavat paljon pitkässä pelisessiossa tai musiikinkuuntelussa, käyttömukvuudesta en antaisi edes 7/10, mutta itselle istuvat hyvin päähän ja peittävät korvat hiuksen hienosti.

      Bassovoittoinen kuuloke jonka erottelu kyky on aika surkeahko, mutta uutena n. 40e luokkaa olevat kuulokkeet ovat varmasti hyvä hinta-laatu ostos.

      • eri mieltä oleva

        Todella mukavat on tosiaan, ääni on kuitenkin pettymys. Koss Porta Proissa on paljon parempi basso. Muuten kuin basson osalta ääni on hyvä näin peruskuuntelijalle. Hyllyyn jäi pölyyntymään. Näitä voi suositella esim. pitkää elokuvaa kuulokkeilla kuunneltaessa, todella mukavat.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut

      Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/
      Ikävä
      214
      1779
    2. Miettimisen aihetta.

      Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.
      Ikävä
      141
      1475
    3. Sun ja kaivattusi

      ikäero? Kumpi vanhempi, m vai n?
      Ikävä
      78
      1388
    4. Mitkä on 3 viimeistä sanaa

      sun ja kaivattusi viesteilyssä? Ensin sun, sitten kaivatun?
      Ikävä
      57
      1216
    5. Kesän odotuksia hyrynsalmella

      Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla
      Hyrynsalmi
      9
      1190
    6. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      74
      1105
    7. Mikä on ollut

      Epämiellyttävin hetki sinun ja kaivattusi romanssissa?
      Ikävä
      109
      1019
    8. Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle

      Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva
      Ikävä
      55
      990
    9. Just nyt mä

      En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman
      Ikävä
      53
      890
    10. Piristä mua ystävä

      Hyvä💫...
      Ikävä
      82
      860
    Aihe