Rahallako

etelän pojilta seksiä.Vai olenko ymmärtänyt jotain väärin.Suunnitellut eka matkaa Turkkiin,mut jotenkin tökkää,kun lukenut näistä asioista kaikenlaista.Olishan lomaseksi ihan kivaa,mut maksamaan en kyllä rupeaisi.
21595
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

EI ne suoraan seksistä pyydä vaan jollain verukkeella,Äiti sairas tai jotain muuta vastaavaa.

Äänestä
  • hoitelet vain hommat ja et ota enää yhteyttä, etkä missään nimessä anna yhteystietojasi.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


vain saa kirjoitti:

etelän pojilta seksiä.Vai olenko ymmärtänyt jotain väärin.Suunnitellut eka matkaa Turkkiin,mut jotenkin tökkää,kun lukenut näistä asioista kaikenlaista.Olishan lomaseksi ihan kivaa,mut maksamaan en kyllä rupeaisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu