Helppo

mattoa kaipailen. Buklee matto olisi sellainen, mutta ne on kuvioiltaan sellaisia, ettei niitä olohuoneeseen viitsi laittaa:( Mikä matto olisi sopiva eli helppo imuroida(2kissaa), pysyy paikallaan eli ei liu`u ja ei pölyä?

Maton koko n. 135x190
Mitä mattoja esim. allergikot käyttävät
3229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Paperinarumatto on pölämätö ja pysyy yllättävän siistinä. Liukumaton, kun laitat kumisen verkkomaton alle liukuesteeksi.

Äänestä
  • Piti kirjoittaa tietysti "pölyämätön", sormet elivät omaa elämäänsä...

    Äänestä

Kestää kuin aito villamatto, mutta ei pölyä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hoitoista... kirjoitti:

mattoa kaipailen. Buklee matto olisi sellainen, mutta ne on kuvioiltaan sellaisia, ettei niitä olohuoneeseen viitsi laittaa:( Mikä matto olisi sopiva eli helppo imuroida(2kissaa), pysyy paikallaan eli ei liu`u ja ei pölyä?

Maton koko n. 135x190
Mitä mattoja esim. allergikot käyttävät

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu