Moi!
Kuinka kauan kestää bussimatka lentokentältä-Playa el aquaan noin suurinpiirtein?
Millainen tie on...verrattavissa Thaimaan tietasoon? :)
kiitos vastauksesta!
Lentokentältä
Playa el aquaan?
2
1078
Vastaukset
- ajellut
Noin tunti riippuen vähän minne päin Aquaa, maantiet ihan ok. Thaimaan teistä ei kokemusta.
- xxxxxxxxxxxx
Riippuu siitä kierteleekö kovin monen hotellin kautta. Tie on alkuun motoria ja kapenee sitten kylien läpi meneväksi "bulevardiksi". Päällystettä kuitenkin ja suhteellisen hyväkuntoista. Ei paha keikka, Porlamariin ja takaisin usemman kerran loman aikana ajellessa tulee hyvinkin tutuksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs531625- 1741356
- 101335
- 761274
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli2901238- 171170
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti98935Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä61928Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää33913- 347815