laatottajan hinnat

mikä on neliö hintä seinillä ja lattialla ilman materiaalia ja materiaalin kanssa. ja mitä vesieristys maksaa neliöltä.
5961
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

vaihtelu, on laattojen hinnoissa, mitä kukin haluaa, boordit tosi kalliita.
Sanotaanko, että 25€/m2, ja vedeneristys saman verran.

Äänestä
  • ethän kysynytkään laatoista, vaan laatoittajasta, hmm...itse juuri laatoitin 19m2 seinää, ja 10m2 lattiaa, mutten tiedä mitä se olisi maksanut vieraan tekemänä.

    Äänestä

mmm

Äänestä

20 e / tunti alv oli työn hinta ja siihen tietty päälle materiaalit.

Äänestä
  • Täällä pks:lla hinnat > 30-40€ alv/tunti!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juha.k kirjoitti:

mikä on neliö hintä seinillä ja lattialla ilman materiaalia ja materiaalin kanssa. ja mitä vesieristys maksaa neliöltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu