uutisia!

Tässä vähän uutisia koskien tylevaa lisärii waith of the litch kingiä, nimittäin Blissard on nyt julkaissut tiedon, että lisälevy ei tuo mukanaan mitään uutta muont sarjaa, toki lentäviin ja maalla kulkeviin muonteihin tulee uusia väri vaihtoehtoja, mutta uutta tyyliltään uutta muontia ei ole tulossa!

Vvoi voi! :(
7436
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ja missähän tämä sinun lähteesi on? Linkkejä kiitos :)

Äänestä

hyvä vaan sillä niitä en ikinä edes saisi koska en pelaa tarpeeksi että saisin edes sen 5000g täyteen :P

Äänestä
  • vähän samaa vikaa. Rahan hankkiminen ei ole munkaan vahvimpia puolia :S

    Äänestä

Joo jatkoa edelliselle alku viestilleni!

Joo sori en tiedä linkkii mutta asian kertoja tietäisi. Asiasta kuulin, kun WOWia hyvin ahkerasti pelaava ystäväni kertoi minulle asiasta skypen välityklsellä (miktofoni). Hän sanoi, että lukee mulle vähän WOW uutisa ja sitten luki sen tekstin skypessä. Uutta mount luokkaa ei tule mutta nopeampi olisi tiedossa, isommalla raha omaisuudella tämä on tiivistetty kertomus siitä mitä hän kertoi ja asian ilmoittajajan oli Blissardin henkilöstö.

Tämä on luotettavaa tietoa! Miksi valehtelisin täällä mitään! Itsehän pelaan WOWii, ei ole mitään syytä. Ja apirillipäivä on ohi ja voin kysyä kaveriltani sen sivun, jos ootte niin vainoharhaisia!

Äänestä
  • kysäseppäs jotta oltaisiin 100% varmoja asiasta, toki en väitä etten uskoisi sinua. :)

    Äänestä

  • jalopeeno kirjoitti:

    kysäseppäs jotta oltaisiin 100% varmoja asiasta, toki en väitä etten uskoisi sinua. :)

    Uusi mount luokka olisi mikä? Vedessä uiva vai maan alla möngertävä? Maat ja taivaat on valloitettu, mihin muualle muka mentäisiin?

    Äänestä

  • UPDATE_8381700 kirjoitti:

    Uusi mount luokka olisi mikä? Vedessä uiva vai maan alla möngertävä? Maat ja taivaat on valloitettu, mihin muualle muka mentäisiin?

    6000g ja 360% speed its all abouth speed man!
    It se en usko että tulee mitään uutta skill leveliä
    esim 300 raiding niinku TBC,mut uusia lentäviä/maa mounteja varmasti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


WOWITTAJA!!! kirjoitti:

Tässä vähän uutisia koskien tylevaa lisärii waith of the litch kingiä, nimittäin Blissard on nyt julkaissut tiedon, että lisälevy ei tuo mukanaan mitään uutta muont sarjaa, toki lentäviin ja maalla kulkeviin muonteihin tulee uusia väri vaihtoehtoja, mutta uutta tyyliltään uutta muontia ei ole tulossa!

Vvoi voi! :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu