Onko muiltakin

focuksen nahkaratin pinta veks?ja miksi?
Missään muissa nahkarattisissa ent.automerkeissäni tällast "ilmiötä"!
2345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo kyl on jo vuosi sitten lähti 1/3 kuoriutumaan
-04 c-maxsista oon repiny sitämukaan kun irtoilee. Kävin Fordilla levittelivät käsiä kun
ei ollut takuuta ! (kuulemma ei ennen nähty)

Äänestä
  • myös väitti mutta niin ne on väittäneet mones muussakin.
    Täytyy vaan alkaa kattelleen vaihtoehtoja

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuoriutunut kirjoitti:

focuksen nahkaratin pinta veks?ja miksi?
Missään muissa nahkarattisissa ent.automerkeissäni tällast "ilmiötä"!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu