Lukematon sarja...

Täällä eräs, joka ei ole lukenut yhtään Potteria, eikä aiokaan. *virnu* Boikotti.
6494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

...menetykseesi.

Äänestä

Luulet tietysti että heti ensimmäiseksi alan jankuttamaan sulle miten upeita kirjoja Potterit on ja niitä kannattaa lukea.
En aio alentua niin alas.
Tietysti siis ne on loistavia kirjoja, mutta en ala vakuuttelemaan sitä ihmisille niin kuin sinä.
Mulla on vaan yksi kysymys.


So????


Mua ei todellakaan kiinnosta mitä sä luet tai et...

Äänestä

kiinnosti ihan *tusti :p

Äänestä

omapahan on menetyksesi :(

Äänestä

Kiva kun tulit kertomaan sen ihan tänne Potter-asioille omistetulle palstalle asti. Normaalisti me nuoret käytämme aikamme johonkin rakentavampaan (kuten esim. tumputtamiseen), mutta ilmeisesti sinä koet tarpeelliseksi tulla HP-palstalle ilmoittamaan, ettet lue Harry Potteria. Hyvä sinä.

Äänestä

jos tuo on kertomisen arvoinen niin kai sitten jokaisella on omat elämän huvit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Outolintu kirjoitti:

Täällä eräs, joka ei ole lukenut yhtään Potteria, eikä aiokaan. *virnu* Boikotti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu