gufidguyfidu

Onko täällä kaikki lestanaisia?
2335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja siinäpä se jo tulikin sanottua otsikossa jo.

Äänestä

...hölmönä vaan kirjaimia? voisi kuvitella että sun ikäinen pystyy parempaa.
Etkö ole koskaan kuullut, että jotkut tekee lapsia koskaa rakastavat heitä ja heillä on varaa siihen? Ei kaikki ole heti mitään lestatiolaisia,vaikka hekin rakastaa varmasti omia, mutta eivät onneksi kaikki ole myös yhtää hölmöjä kun sä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fdsfdf kirjoitti:

Onko täällä kaikki lestanaisia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu