Naisilla on

Kevytmielisyys ja haureus
221043
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Löydän ainakin kymmentä lajia-lähtien siitä kun annoin Aatamille omenan:)

Äänestä

...niistäkään!
Kukaan ei harrasta yksin kevytmielisyyttä eikä haureutta.
Niin ovat naiset avuttomia, että tässäkin tarvitsevat miehen tukea.

Äänestä
  • Reps!:D :D
    Niinpä, me heikot ei muuten olisi "selviytyneet"
    ellei Teitä maskuliinisia miehiä olisi joka mutkassa ja oikoosella rientänyt meidän avuksi;))

    Äänestä

  • Kyllä naiset voivat nämäkin asiat hoitaa keskenään, ja usein hoitavatkin!

    Äänestä

  • jocus* kirjoitti:

    Kyllä naiset voivat nämäkin asiat hoitaa keskenään, ja usein hoitavatkin!

    Mikäs räkis sää olet, kun kannoillani räksytät?

    Sekään ei mun elämänkuvaani sekoita, mikäli naiset näinkin tekisivät/vät.

    Jokainen taaplaa tahollaan, toivottavasti sinäkin?

    Äänestä

  • misislisbet kirjoitti:

    Mikäs räkis sää olet, kun kannoillani räksytät?

    Sekään ei mun elämänkuvaani sekoita, mikäli naiset näinkin tekisivät/vät.

    Jokainen taaplaa tahollaan, toivottavasti sinäkin?

    Kunnes jo joku provosoirui

    Äänestä

  • tähän asti kirjoitti:

    Kunnes jo joku provosoirui

    ......................

    Äänestä

  • provosoitui kirjoitti:

    ......................

    Kippis vaan sullekin!
    Lue enempi, tiedät vähempi.
    Illan jatkoja, ellei oma....

    Äänestä

  • misislisbet kirjoitti:

    Mikäs räkis sää olet, kun kannoillani räksytät?

    Sekään ei mun elämänkuvaani sekoita, mikäli naiset näinkin tekisivät/vät.

    Jokainen taaplaa tahollaan, toivottavasti sinäkin?

    Kuka räksyttää ja kenen kannoilla?

    Äänestä

synnit................?

Äänestä
  • Miehen synnit? Enpä ole kuullut moisesta:)

    Äänestä

Mies, mikä sinä olet naisia syyttelemään ja kiviä heittelemään! Naisen seksuaalisuus on näköjään tabu vieläkin ja jos nainen on siveellinen ja " synnitön ", ei hyvä tämäkään.
Mikä tekee miehen synnittömämmäksi.
Samalla tavalla haureutta harrastaa ja paineitansa purkaa, lentelee lakanoilta lakanoille hullunkiilto silmissään ja alapäässään. Ja jos ei rohkene, vessassa salaa lukee ja kuolaa pornolehtiä ja tekee jotakin muutakin. Nyt lopettakaa naisten syntien luettelu ja H E T I !!!

Äänestä

Mistä olet löytänyt tällaisia naisia? Anna heti osoite. Olen kiertänyt maita ja mantuja. Olen koko elämäni etsinyt moisia otuksia. Olen kuitenkin aina osunut johonkin "siveyden sipuliin". AINA,joka ikinen kerta.

Äänestä
  • Saat, mitä ikinä haluat! Alahan tulla.
    Saadaan molemmat.

    Äänestä

  • kaikille jotka pyytää.
    Tunnen miehiä joilla on paheita.
    Yksikin tilaa postimyyntikuvastoja.
    Ovat vessan lattialla naisten alusvaatesivut auki.
    Oli selattu ne sivut hiirenkorville, esim keittiö tarvikesivut olivat aivan sileitä.
    Surffailevat pornosivuilla, kone on täynnä viruksia.

    Äänestä

parhaimmillaan.

Äänestä
  • - sopimus tehtiin jo v -64 joten hyvin on molemmilla mennyt kun sopimusta on viivalleen noudatettu...

    Äänestä

  • Eikä edes stereotypia, vaan ihan yksityinen tunteenpurkaus.

    Äänestä

  • nainnin salat kirjoitti:

    - sopimus tehtiin jo v -64 joten hyvin on molemmilla mennyt kun sopimusta on viivalleen noudatettu...

    avioliittoamme yhteistyö- ja avunantosopimukseksi. Hyvin toimi, kunnes katkesi kuin seinään. Kyllä meissä naisissa on sitä jotain, joka kiehtoo miehiä. Lienee niin, että "Happamia sanoi kettu pihlajanmarjoista". Moni ei vielä tässäkään iässä ole oppinut naisen valloittamisen ja pitämisen saloja. Minulla ei ole virallista "naintisopimusta" voimassa. Tämä iloisen lesken elämä ei ole hassumpaa, ketään loukkaamatta.

    Äänestä

Jaa, vai niin - no, keskenäänkö ne haureilee ja kevyt - mieleilee? Vaiko kenties samantapaisen miehen kanssa?
Mielenkiintoista, varsin mielenkiintoista.

Äänestä

Ollakko vai eiko olla. Jos ei ole nainen haureures mukana ja apuna niin jo vain miehet naihvat keskenään. Aloitus on hintahtajan konehelta lähtöösin. 60 hiekkalaatikolla lanta lenthää ja hiekkakakkuja värkäthään ja särethään.

Äänestä

Naisen on kuules aika vaikeaa yksin harjoittaa haureutta, joten otapa tuomintaan mukaan myös se toinen osapuoli, koska yksin haurehtiminen ei oikein onnistu. Kevytmielisyys Suomessa ? Kerro, mistä olet sitä löytänyt? Tämähän on kuolemanvakavien ja pystyynkuolleiden ihmisten valtakunta, kyllä täältä on kaikenlainen kevytmielisyys kaukana. Sitä osastoa saisikin olla lissää vaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaksi syntiä kirjoitti:

Kevytmielisyys ja haureus

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu